METODY MOJEJ PRACY

METODY MOJEJ PRACY

19 listopada 2023

Podziel się ze znajomymi

Nasz umysł przypomina górę lodową. 

Świadomość to niewielki wierzchołek tej góry, który wystaje ponad powierzchnię wody, natomiast podświadomość i nieświadomość to cała reszta. 

W naszej podświadomości są zapamiętywane WSZYSTKIE informacje, które kiedykolwiek widzieliśmy, słyszeliśmy czy czuliśmy. 

Rejestruje ona nasze myśli, emocje, uczucia, jest częścią naszego umysłu, do którego zazwyczaj nie mamy dostępu.

Dlatego pracując bezpośrednio z podświadomością, możesz uzyskać wgląd do ograniczających Cię przekonań, nieprzeżytych emocji, blokad, dolegliwości psychosomatycznych i wiele innych problemów, z którymi borykamy się na co dzień.

To wspaniała wiadomość i możliwość dotarcia do źródła Twojej trudności, aktualizacji tego, co Ci już nie służy i stworzenia przestrzeni na NOWE, bardziej wspierające.

I ja chętnie Ci w tej drodze będę towarzyszyć, wykorzystując holistyczne narzędzia do głębokiej transformacji- zarówno na poziomie umysłu świadomego (studia psychologiczne), podświadomego (wykorzystując trans hipnotyczny) oraz odczytów energetycznych w Kronikach Akaszy.

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką i należę do Polskiej Akademii Hipnozy.

Oprócz hipnoterapii techniką Technika 5- PATH®, czyli 5-fazową zaawansowaną, usystematyzowaną hipnozą transformacyjną, dającą trwały proces zmiany, stosuję hipnozę regresyjną (transformującą) do poprzednich wcieleń oraz hipnozę duchową, poszerzającą perspektywę i umożliwiającą uzdrowienie z poziomu duszy. Dodatkowo wykorzystuję wglądy z Pola informacyjnego (Odczyty z Kronik Akaszy) i wiedzę ze studiów Psychologicznych.

Działam wielopłaszczyznowo i holistycznie, wciąż poszerzając swoje umiejętności i inwestując w jakość moich usług.

Poddaję się superwizji.

W wolnych chwilach z przyjemnością organizuję Kręgi Kobiet i warsztaty rozwojowe dla Polek mieszkających w Holandii. 

Eliza

Dodaj komentarz

Artykuły

ode mnie dla Ciebie